APIE MUS

Agentūra “Lava” – informacinė vaizdo naujienų agentūra, kasdien nušviečianti svarbiausias politikos, ekonomikos, sporto, kultūros, teisėsaugos ir kitų sričių naujienas Lietuvoje ir rengianti specialius reportažus ir publikacijas iš svarbiausių įvykių visame pasaulyje.
Tiksli ir patikima vaizdo informacija, adaptuota spaudai, televizijai, internetui ir wap portalams operatyviai pateikiama agentūros internetiniame tinklalapyje 24/7.
Agentūra laikosi aukščiausių fotožurnalistikos profesionalumo bei etikos standartų ir savo klientams teikia išskirtinai kokybišką turinį bei paslaugas.
Mūsų partneriai: AKA MEDIA, AXEL SPRINGER, BARCROFT MEDIA, EASTWAY PICTURES, GRANANGULAR, OSTFOTO, SPLASH, WENN, AFP, EPSILON.

MŪSŲ VEIKLA

FOTO
1. Naujienos – kiekvieną dieną fiksuojami ir operatyviai publikuojami internetinėje svetainėje fotoreportažai iš svarbiausių įvykių šalyje verslo, politikos, sporto, ekonomikos, kriminalų, kultūros ir kt. temomis.
2. Publikacijos – išskirtiniai fotopasakojimai, meninės / publicistinės fotoapybraižos, interviu įvairiausiomis temomis, su įvairiausiais žmonėmis, iš įvairiausių pasaulio vietų.
3. Iliustracijos – iliustracinės nuotraukos ir fotoserijos.

VIDEO
1. Reportažai, interviu.
2. Dokumentiniai filmai, siužetai/laidos/programos/formatai TV stotims.
3. TV laidos/programos/siužetai/formatai/projektai internetui ir mobiliems tinklams.

PASLAUGOS
1. Tiesioginių vaizdo transliacijų ir TV tiltų rengimas/koordinavimas.
2. Vaizdo naujienų ir produktų pardavimų vadybos konsultacijos.
3. Priimam užsakymus sukurti specialius foto- ar videoreportažus.